• Odwiedziło nas: 19969

o naborze na stanowisko

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Wierszowisko

W tym roku na „Wierszowisko” zgłosiło się 76 wykonawców.

KATYŃ- "Pamięć nie dała się zgładzić"

Dnia 6 kwietnia 2018r. w naszej szkole uczniowie klas III wraz z nauczycielem p.A.Ganczarską przygotowali apel poświęcony zbrodni katyńskiej. Młodzież naszej szkoły obejrzała montaż słowno- muzyczny pod hasłem "Pamięć nie dała się zgładzić".

Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy ,,Słoneczna Matematyka”

I miejsce – Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

,,Słoneczna Matematyka”

Konkurs Przyrodniczy Wiedzy o Polsce ,,Piękna nasza Polska cała”

IV miejsce - Konkurs Przyrodniczy Wiedzy o Polsce

,,Piękna nasza Polska cała”

Rekolekcje Wielkopostne

27 i 28 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkolnych Rekolekcjach Wielkopostnych "Śladami św. Franciszka z Asyżu", które poprowadził Franciszkanin Ojciec Tomasz.

Pierwszego dnia gościliśmy również grupę Wolontariat "Młodzi Jana Pawła II", która zaprezentowała dwie pantomimy. Przedstawienia cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzbudziły wiele emocji.

Dzień Kapelusza

Dzień Kapelusza w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach

Apel Wielkanocny

28 marca w naszej szkole odbył się uroczysty Apel Wielkanocny, podczas którego uczniowie przypomnieli wszelkie tradycje i obrzędy związane z obchodami Świąt Wielkanocnych.

Po zakończeniu części artystycznej odbyło się wręczenie nagród, za udział w "Potyczkach wiosennych", które zostały zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną.

Serdecznie dziękujemy małym aktorom za występ, Paniom za przygotowanie uroczystości, a zaproszonym gościom za przybycie.

Wesołych Świąt!

Stypendium "KLASA" Fundacji BGŻ BNP Paribas

Trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Klasa” – aplikuj do 13 kwietnia!

Kończysz gimnazjum i zastanawiasz się nad wyborem liceum? Jesteś ciekawy świata i chcesz się dalej rozwijać? Program „Klasa” Fundacji BGŻ BNP Paribas jest właśnie dla Ciebie.

Wiosno, ach to Ty

Przywitanie wiosny przez uczniów klas I-III.