• Do wakacji: WAKACJE!!!

Warsztaty ,,Ochrona środowiska zaczyna się od najmłodszych lat”.

Uczniowie klasy Va uczestniczyli  w Domu Kultury ,,Jowisz” w Gaworzycach w ekologicznych zajęciach warsztatowych ,,Ochrona środowiska zaczyna się od najmłodszych lat”.

14 grudnia 2017r. uczniowie klasy Va Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielką przyrody p. Anetą Rąpała uczestniczyli  w Domu Kultury ,,Jowisz” w Gaworzycach w ekologicznych zajęciach warsztatowych ,,Ochrona środowiska zaczyna się od najmłodszych lat”. Warsztaty  prowadzone były  przez panią Kornelię Cypriańską z Centrum Edukacyjnego EKOLANDIA.EDU. Uczniowie poznali zasady segregowania odpadów, wykonywali szereg zadań  promujących ekologiczny styl życia oraz  uświadomili sobie, że o środowisko należy dbać każdego dnia.  Każdy z uczestników warsztatów otrzymał torbę ekologiczną, magnes i bidon, które mógł własnoręcznie ozdobić i które mają uczniom przypominać o działaniach na rzecz środowiska w szkole, w domu i okolicy.

Autor: admin