XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

15 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek pod patronatem Wójta Gminy Gaworzyce. W tym niecodziennym koncercie i zarazem konkursie wziął udział Starosta Powiatu Polkowickiego Pan Kamil Ciupak.

Na scenie zaprezentowało się 17 solistów i 17 zespołów. Łącznie udział wzięło 119 uczestników. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli i opiekunów przygotowali piękne kolędy i pastorałki.

Jury w składzie: Pani Anna Karolewicz, Pani Zuzanna Łęcka, Pan Dariusz Bryjak, Pani Mariola Gołdyś oraz Pani Helena Bober wyłoniło laureatów konkursu. Zwycięzcy otrzymali zasłużone nagrody, które wręczyli Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Kosałka oraz przewodniczący jury Pan Dariusz Bryjak.

Wyniki XV Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek:

Kategoria SOLIŚCI – ZESPOŁY kl. I-III:

Soliści:
I miejsce: Alicja Rządzińska SP w Gaworzycach
II miejsce: Julia Ćwian SP w Jędrzychowie
III miejsce: Bartosz Setlik SP nr 3 w Polkowicach
IV miejsce: Aurelia Budzeń SP w Chocianowie, Ada Homik SP w Grębocicach, Oliwia Bakajew SP w Trzebnicach

Zespoły:
I miejsce: Zespół wokalny SP nr 2 w Polkowicach
II miejsce: Zespół „Wiolinki” SP w Chocianowie
III miejsce: Zespół „Kropelki”
IV miejsce: Zespół wokalny SP w Trzebnicach, Zespół „Wiolinki” SP w Gaworzycach, Zespół wokalny SP nr 3 w Polkowicach

Kategoria SOLIŚCI – ZESPOŁY kl. IV-VIII:

Soliści:
I miejsce: Lena Płaskoń Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach
II miejsce: Weronika Wojtaszuk SP w Chocianowie
III miejsce: Ignacy Jersz SP 2 w Przemkowie
IV miejsce: Oktawia Lichtańska SP 3 w Polkowicach, Joanna Grabowska SP w Buczynie, Julia Lisowska SP w Grębocicach, Nikola Kwiatkowska SP w Gaworzycach, Aleksandra Korta SP w Trzebnicach, Mirella Janik SP Jędrzychów, Antonina Kerney SP 1 w Przemkowie, Anna Ziółek SP Rzeczyca.

Zespoły:
I miejsce: Zespół wokalny SP nr 2 w Polkowicach
II miejsce: Zespół wokalny SP Rzeczyca
III miejsce: Zespół wokalny SP nr 3 w Polkowicach
IV miejsce: Zespół „Dziewczyny na szóstkę” SP nr 1 w Przemkowie, Zespół wokalny SP w Jędrzychowie, Zespół wokalny SP w Trzebnicach, Zespół SIĘ CANTANTI SP w Chocianowie, Zespół „Piano forte” SP w Buczynie, Zespół „Tak Takt” SP w Gaworzycach, Zespół wokalny SP w Przemkowie, Zespół wokalny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach