II Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W II KASZTANOWYM OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w II Kasztanowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego, który odbył się 30.09.2018r. w Głogowie. Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Głogowa.

W turnieju wzięło udział ponad 100 par startujących w szesnastu kategoriach.

Miejsca na podium zajęli:

• W kategorii 12 – 13 E

III miejsce Wiktoria Krauze i Przemek Tołoczko

• W kategorii  8 – 9 G

II miejsce Izabela Łysiak i Maksymilian Chmara

III miejsce Sonia Leszczak i Antoni Leszczak

• W kategorii  14 – 15 F

V miejsce Amelia Jacyszyn i Łukasz Zalewski (z Głogowa)

Nasi uczniowie trenują w Szkole Tańca Anima Danza pod okiem trenera, Mateusza Śmikiel (mieszkańca naszej gminy), Mistrza Polski w 10 tańcach towarzyskich, finalisty Pucharu Europy w 10 tańcach towarzyskich, organizatora w/w turnieju, a zarazem jego pomysłodawcy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.